80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Kandallóóra, XIX. sz., Friedrich Pollák in Gesztely, magyar órásmester, pótolt Junghans szerkezet kulcs nélkül, alabástrom szélsÅ‘ oszlopokkal, réz veretekkel és figurákkal dÃszÃtve, sérülésekkel, kopással, javÃtással, összességében szép állapotban, tisztÃtandó, de szintén jó állapotú szerkezettel. 67x40x16 cm