17224.
448. Lezárult gyorsárverés
Plakát
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1953 Hollós Endre (1907-?): Egészségügyi egységek működése a kárhelyen, tájékoztató plakát. Kiadja a Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság Kiképzési Osztálya. Bp., Egyetemi-ny., feltekerve, kis sérülésekkel, a felső és alsó részén léccel (falra akasztható), 69x49,5 cm