1976 Darvas Árpád (1927- ): A fehér csuklya, filmplakát / moziplakát, Bp., Kartográfiai Vállalat, hajtva, néhány kis szakadással, sarkain ragasztással, 60x41,5 cm
1953 Hollós Endre (1907-?): Egészségügyi egységek működése a kárhelyen, tájékoztató plakát. Kiadja a Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság Kiképzési Osztálya. Bp., Egyetemi-ny., feltekerve, kis sérülésekkel, a felső és alsó részén léccel (falra akasztható), 69x49,5 cm
1961 Teatru de Stat Oradea / Nagyváradi Állami Színház 1961. áprilisi műsora, nagyméretű plakát. Oradea, Intrepinderea Poligrafica-ny. Hajtva, néhány kisebb sérüléssel, gyűrődésekkel, 98x66 cm