15038.
448. Lezárult gyorsárverés
Reklám
1 600 Ft
1944 Bayer Diarium. Magyarországi vezérképviselet: Magyar Pharma Gyógyárú Rt. Benne gyógyszerek ismertetésével, regiszteres névmutatóval, számos kézzel írt bejegyzéssel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől elváló borítóval, néhány kissé foltos, sérült lappal.