Antik Gilette borotvatartó, bronz, 5x2,5 cm, hozzá cca 60 db antik borotvapenge, közte Tartan, Hersola, Murri's, Solingen, Pompadour, Tondeo, Rotbart, Merkur
Reklámrajongói gyűjtemény. Albumba ragasztva 1919-1945 közötti újságokból kivágott szignós reklámok, címlapok, sok egész oldalas, közte sok art deco. cca 75 db. A kor neves tervezőgrafikusainak munkái.
Chinoin reklámtárgyak. Műbőr táska, 20x26 cm Eredeti dobozában, nyakkendők. Marksman márkájú töltő és golyóstoll készlet, névjegykártya tartó. Új állapotban, eredeti csomagolásban
1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, borító kissé sérült, egyébként jó állapotban, 1360 p. Mindenféle épületgépészeti, szaniter cikkek óriási képes katalógusa, melyből a korabeli lakásfelszerelés átfogó áttekintése megismerhető