Csorvássy István (1912-1986): Beethoven a halottas ágyon. Faragott gyökér, fa lapon. A neves erdélyi szobrász életművének kiemelkedő darabja ez a nagyméretű gyökérfaragás. Jelzéssel, minimális kopással, tartólap korának megfelelő állapotban, 80x46 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
Ismeretlen szobrász: Szűz Mária a kis Jézussal. Öntött bronz szobor, fém talapzaton, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 47 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
Kichara?: Ágaskodó ló, öntött bronz szobor, fa talapzaton, jelzéssel, hibátlan, 52 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Soher Manufaktúra: Ló szobor. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, szép állapotban. A Soher Manufaktúra luxusbútorokat és kiegészítőket gyártó spanyol cég, termékeik közkedveltek európa szerte. Exkluzivitást sugárzó szobraik keresettek a gyűjtők körében. m: 32,5 cm, h: 31 cm, sz: 14 cm
Archibald Thorburn: Sas. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 32 cm. Archibald Thorburn skót művész volt, aki a vadon élő állatokra specializálódott, és többnyire akvarellekkel festett. Rendszeresen járt Skóciában, hogy vadon élő madarakat rajzoljon, kedvenc helye az invernesshire-i Kingussie közelében lévő Gaick-erdő volt.
cca 1970-1980 Buna Konstantin (1938-2017): Közeledés - Azonosulás - Távolodás. Reprodukálva: Buna Konstantin élete és művészete, Budapest, 2018, 53. oldal. Gipsz szobrok, fa talpon, m: 22-24 cm + A művész életrajzi könyve, Budapest, 2018, kiadói kartonált papírkötés