12412.
448. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
55 000 Ft
142,49 EUR, 157,14 USD
Archibald Thorburn: Sas. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 32 cm. Archibald Thorburn skót művész volt, aki a vadon élő állatokra specializálódott, és többnyire akvarellekkel festett. Rendszeresen járt Skóciában, hogy vadon élő madarakat rajzoljon, kedvenc helye az invernesshire-i Kingussie közelében lévő Gaick-erdő volt.