12401.
448. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
180 000 Ft
466,32 EUR, 514,29 USD
Mátrai Lajos György (1850-1906): Láncát letépő rabszolga. Gipsz, jelzett, kis kopásokkal. 1880-90 körül. m: 62 cm