1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1927 Magyarország politikai térképe, tervezte: Czakó István, 1 : 2.300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 46x30,5 cm