14095.
448. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
1927-1930 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal (közte egy akvarellkép is), bársonykötésben, sérült fűzéssel