16288.
448. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Bartók Béla: Népzenénk és a szomszéd népek népzenéje. 127 dallammal. Népszerű Zenefüzetek 3. sz. Bp., [1934], Somló Béla, 36 p. + 32 (Bartók Béla kézirata után sokszorosított kották) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.