16282.
448. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
3 000 Ft
Molnár Antal: A ma zenéje. Népszerű Zenefüzetek 7. sz. (DEDIKÁLT). Bp., 1937, Somló Béla, 43+(5) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, felül sérült lapszélekkel. A szerző, Molnár Antal (1890-1983) zenetörténész, zeneszerző autográf dedikációjával a címlapon: "Mély hálával s őszinte barátsággal, Molnár A., 1937.V.10.", a borítón "Babits Mihálynak!" címzéssel. (Molnár és Babits írásaikon keresztül, valamint személyesen is kapcsolatba kerültek egymással, így feltehetőleg Babitsnak szólt a dedikáció).