16287.
448. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 400 Ft
Molnár Antal: Kodály Zoltán. Népszerű Zenefüzetek 4. sz. Bp., 1936, Somló Béla, 1 t. + 58+(6) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző, Molnár Antal (1890-1983) zenetörténész, zeneszerző által DEDIKÁLT példány.