16290.
448. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
5 000 Ft
Weiner Leó: Streichquartett No. 1 (Es dur) für zwei Violinen, Viola und Violoncello. Op. 4. Leipzig, 1908, Lauterbach & Kuhn, 63 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva, minimálisan sérült. A szerző, Weiner Leó (1885-1960) Kossuth-díjas zeneszerző által DEDIKÁLT példány.