Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2914478
16314
448
Music, Musical notes, Instruments
cca 1900-50 6 db régi magyar kotta, többön magyar sztárok a borítón (Hajmássy Ilona, Nagfkovácsi Ilona stb.), részben kissé sérült, egyik gerince ragasztott 2938029
16315
448
M. Hohner "Chromonica", német gyártmányú szájharmonika, 1940-1950 körül. Megkímélt állapotban, némi kopással, h: 14 cm 2899939
16316
448
Mihály Tamás: Basszus! Omega! - Ez egy életre szól (Omegától alfáig). Bp., 2014, Noran Libro. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2899966
16317
448
Bombera Krisztina: Roby Lakatos. Gipsy fusion. Bp., 2015, Helikon. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában. 2926586
16318
448
Vegyes kotta tétel, 12 db: Army Navy Hit Kit of pogular songs, Offenbach: Oprheus in der Unterwelt, Strauss: An der Schönen blauen Donau, Das neue Sonatinen Buch, Czerny: 100 Übungstücke, Hans Schmitt Werke, Bach (The Home Series of the Great Masters), Das neue Wienerlied... és mások. Változó, nagyrészt megviselt állapotban, közte sérültek, kettő amatőr módon javított gerincekkel. 2944597
16319
448
Yamaha YRS-248 szoprán furulya, jó állapotban, eredeti vászon tokjában, h: 32,5 cm 2922028
16320
448
cca 1970 Elvis Presley portré nyomat, 1970 körül, papír, kartonra kasírozva, kissé sérült, 59x49 cm 2857935
16321
448
1927 M. Kir. Operaház évkönyve 1927-1928. 43. játékév. Bp., Kir. M. Operaház Igazgatósága. Kiadói papírkötés. 2909616
16322
448
1950-1957 MÁV Szimfónikusok a Zeneakadémián, 15 db hangverseny műsorfüzet 2947533
16323
448
cca 1960-1970 4 db külföldi kotta, vegyes állapotban, sérülésekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft