Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 58

16314.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

M. Hohner "Chromonica", német gyártmányú szájharmonika, 1940-1950 körül. Megkímélt állapotban, némi kopással, h: 14 cm
16315.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Mihály Tamás: Basszus! Omega! - Ez egy életre szól (Omegától alfáig). Bp., 2014, Noran Libro. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16316.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Bombera Krisztina: Roby Lakatos. Gipsy fusion. Bp., 2015, Helikon. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
16317.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Vegyes kotta tétel, 12 db: Army Navy Hit Kit of pogular songs, Offenbach: Oprheus in der Unterwelt, Strauss: An der Schönen blauen Donau, Das neue Sonatinen Buch, Czerny: 100 Übungstücke, Hans Schmitt Werke, Bach (The Home Series of the Great Masters), Das neue Wienerlied... és mások. Változó, nagyrészt megviselt állapotban, közte sérültek, kettő amatőr módon javított gerincekkel.
16318.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Yamaha YRS-248 szoprán furulya, jó állapotban, eredeti vászon tokjában, h: 32,5 cm
16319.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1970 Elvis Presley portré nyomat, 1970 körül, papír, kartonra kasírozva, kissé sérült, 59x49 cm
16320.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

16321.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1950-1957 MÁV Szimfónikusok a Zeneakadémián, 15 db hangverseny műsorfüzet
16322.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1960-1970 4 db külföldi kotta, vegyes állapotban, sérülésekkel
16323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft