Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 351

Arany (Au) 14 K fülbevalópár türkizzel, jelzett, h: 2,8 cm, bruttó: 6,06 g
20111.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

20112.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

14 K arany (Au) bross gránát kövekkel ékített. Jelzett. br 11,34 g d: 4,5 cm
20113.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14

14K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, koronás címer kerettel vésve, címer nélkül m: 64, 5,76 g
20114.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

20115.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Watermelon (dinnye) turmalin smaragd csiszolású, Brazilia, Cruzeiro bánya, 10x8x5 mm
20116.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43

Pakisztáni akvamarin, 15×13,5×10,6 mm, 13,2 cts
20117.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Ezüst (Ag) szerelékes parfüm tartó, lzés nélkül, 4,5 cm
20118.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Ezüst (Ag) nagy méretű cigarettatárca. Jelzett. 230 g 8x14 cm
20119.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43

14K fehérarany (Au) gyűrű 1,28g cirkón kővel jelzett m: 51
20120.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Antik fém pecsétgyűrű, belül arany (Au) betéttel nemesi címerrel m: 54
20121.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Arany (Au) 14K baba fülbevaló, jelzett, h: 1,5 cm, nettó: 0,7 g
20122.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft