33915.
448. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Nagy-Britannia 1935. "V. György és Mária ezüstlakodalma" aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag Great Britain 1935. "Silver Wedding of George V and Mary" gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon