Lengyelország ~1970-1980. ~100db szocialista jelvény, közte zománcozott bronz és műanyag darabok is T:1-,2 Poland ~1970-1980. ~100pcs of socialist badges, with enamelled bronze and plastic pcs C:AU,XF
Nagy-Britannia 1935. "V. György és Mária ezüstlakodalma" aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag Great Britain 1935. "Silver Wedding of George V and Mary" gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon
Német Harmadik Birodalom 1934. "Gyerekek az országban 1934" bronz lemezjelvény (32mm) T:2- korr. German Third Empire 1934. "Kinder aufs Land 1934" bronze sheet badge (32mm) C:VF corr.
NDK ~1950-1960. "Hans Beimler - FDJ (Freie Deutsche Jugend)" részben festett, bronzozott fém Szabad Német Ifjúsági jelvény műanyag tokban (45x30mm) T:XF GDR ~1950-1960. "Hans Beimler - FDJ (Freie Deutsche Jugend)" partially painted, bronzed metal badge in plastic case (45x30mm) T:XF
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés T:XF GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration C:XF
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in case C:AU
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés műanyag tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in plastic case C:AU