Zambia 2000. 1000K Cu-Ni "A felfedezések 1000 éve - Sir Francis Drake" részben multicolor érme T:PP Zambia 2000. 1000 Kwacha Cu-Ni "1000 Years of Exploration Series - Sir Francis Drake" partially multicolor coin C:PP Krause KM#98
8db vegyes külföldi fémpénz kapszulákban, közte Szerbia, Uruguay, Nagy-Britannia T:AU-VF patina 8pcs of mixed coins in capsules, with Serbia, Uruguay, Great-Britain C:AU-VF patina
280g vegyes eurocent klf országokból, közte Luxemburg, Hollandia, Ausztria, Németország T:AU,XF 280g of mixed Eurocent from diff countries, with Lucembourg, Hollandia, Austria, Germany C:AU,XF
18db vegyes fémpénz klf országokból, közte Mongólia, Mexikó, Japán T:vegyes 18pcs of mixed coins from diff countrie, with Mongolia, Mexico, Japan C:mixed
"Keresztes háborúk" 6db-os érmekollekció a keresztes háborúk idejéből kapszulákban, igényes mahagóni dobozban, tanúsítvánnyal. Benne: Örményország ~13. század Tram Ag (~3g) + Német Államok / Schwäbisch Hall ~13. század Heller Ag (~0,5g) + Hvárezm ~13. század Dirham Ag (~4g) + Mamlúk Birodalom ~13. század Dirham Ag (~1,3g) + Ilhánida Birodalom ~13. század Dirham Ag (~3g) + Frank Görögország ~13. sz...
Európai Unió 1999-2002. 1c-5c 36xklf, összesen 12 országból, lezárt csomagolásban T:UNC,AU European Union 1999-2002. 1 Cent - 5 Cent 36xdiff, from 12 countries, in sealed pack C:UNC,AU