Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Erzsébet koronázása Budán" Ag zseton, füllel. "ERZSÉBET AVSZTRIAI CSÁSZÁRNÉ / BOLDOGÍTÓ CSILLAGZAT ÖRÖMÁRJAI KÖZT - MAGYAR KIRÁLYNÉVÁ - KORONÁZTATOTT - BVDÁN - MDCCCLXVII" (br. 3,79g/21mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Elizabeth in Buda" Ag jeton with added ear (gr. 3,79g/21mm) C:XF
~1876. "Deák Ferencz - A vezérek vezére / Született 1803. October 17én, meghalt 1876. Január 28án" fém emlékmedál füllel. Szign.:A. Kleeberg (37mm) T:XF ph
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph
1896. "Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, "Markovits. Bpest." gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás