Militária

Tételek száma: 212

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, hátlapon "Jerouschek Bpest Semmelweis u. 7." gyártói jelzéssel (57x37mm) + 3db jelzetlen miniatűr: 1db zománcozás nélküli, 1db zománcozott, hátlapon forrasztásnyommal, 1db modern zománcozott T:XF,AU zománchibák Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "Jerouschek Bpest Semmelweis u. 7." maker's mark on the back (57x37mm) + 3pcs of miniatures without makers mark: one without enamel, one with enamel, with soldering mark on the back, one enamelled modern pc C:XF,AU enamel errors NMK 334.
33504.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, hátlapon "Jerouschek Bpest Semmelweis u. 7." gyártói jelzéssel (57x37mm) + 3db jelzetlen miniatűr: 1db zománcozás nélküli, 1db zománcozott, hátlapon forrasztásnyommal, 1db modern zománcozott T:XF,AU zománchibák Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword...

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29

1920-1935. "Rohamjelvény" Al jelvény (45mm) T:1- patina / Hungary 1920-1945. "Assault Badge" Al badge (45mm) C:AU patina Sallay 52/a.
33505.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 415.
33506.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU kissé kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
33507.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

33508.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott és ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF  Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" gold-plated and silver-plated bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 357.
33509.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés sérült mellszalaggal T:XF  Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" bronze decoration with damaged ribbon C:XF NMK 357.
33510.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremén jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina NMK 418.
33511.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremén jelzett bronz kitüntetés, fül és mellszalag nélkül T:VF patina NMK 418.
33512.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

33513.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:XF ü. NMK 418.
33514.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, a peremen fémjellel T:XF ph, kis ü. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration on ribbon, with hallmark on the edge C:XF edge error, small ding NMK 418.
33515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft