Kerámiák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2968110
11012
448
14000
Art-ceramics
Körmöcbánya szecessziós tóparti táj mintás falitányér. Mázas fajansz, kis kopással, szép állapotban, jelzéssel, d: 17,5 cm 2968292
11013
448
48000
Art-ceramics
Izsépy Margit: Furulyázó Faun. Festett kerámia, jelzéssel, kis kopással, m: 28,5 cm 2965118
11014
448
32000
Art-ceramics
cca 1900 Satsuma nagy méretű kerámia dísztál, préselt és festett mintával, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 36 cm 2965121
11015
448
80000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, ragasztott, kovácsoltvas keretben. 18x38 cm 2966838
11016
448
38000
Art-ceramics
Antik kínai sárkánymintás kerámia kaspó, koronás díszítéssel, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 18,5 cm, m: 19,5 cm 2864733
11018
448
48000
Art-ceramics
Bernard Bloch 1836-1909): Magyar legény. Hidegen festett fajansz, jelzett, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 38 cm 2864766
11019
448
36000
Art-ceramics
Kína díszváza, nyolc halhatatlan szakrális motívummal, jelzés nélkül, kopásokkal, kis mázhibákkal, 1950 körül, m: 55 cm 2840658
11020
448
500000
Art-ceramics
Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen...
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
2927019
11021
448
40000
Art-ceramics
Hatalmas portugál szüreti mintás fajansz falitányér, jelzéssel, hibátlan, mázrepedésekkel, d: 48 cm 2952337
11022
448
Art-ceramics
Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), minimális kopással, m: 28 cm 2946468
11023
448
48000
Art-ceramics
Benkő Ilona (1937-): Raku kerámia váza, jelzés nélkül, szájánál kopással, m: 16 cm 2945391
11024
448
32000
Art-ceramics
Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft