Kerámiák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945417
11025
448
28000
Art-ceramics
Gál Béla: Hal. Türkizszínű mázzal festett, jelzett, kis mázrepedéssel, m: 15 cm 2488892
11026
448
Art-ceramics
Komlós: Házaspár. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, restaurált, sérült. m: 38 cm 2786481
11027
448
24000
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 37 cm 2946450
11028
448
32000
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-): Retro váza, jelzés nélkül, Iparművészeti Vállalat címkével, hibátlan, m: 16 cm 2947463
11029
448
38000
Art-ceramics
ccs 1950 Guido Baldini: Szarvasvadászat. Art deco váza, mázas kerámia, Olaszország, Rimini, jelzéssel, minimális kopottsággal m: 30,5 cm 2947514
11030
448
28000
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Strucc. Retro dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm 2970902
11031
448
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Fekete, narancs hólyagos mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: Gorka Lívia. m:25,5cm 2972925
11032
448
14000
Art-ceramics
Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2969671
11033
448
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Vöröses váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm 2925386
11034
448
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 14 cm 2847154
11035
448
28000
Art-ceramics
Gonda István (1952-): Kerámia falidísz, jelzett, kis lepattanás a felső sarok oldalánál, Mezőtúr, 1980 körül, 20x17 cm 2703138
11036
448
Art-ceramics
Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft