Varga Mátyás (1910-2002): BÚÉK, 1964. Linómetszet, akvarell, papír, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500004/Varga-Matyas-1910-2002-BUEK-1964-Linometszet-akvarell-papir-jelzett-21C39715-cm~II2953964
2953964
10842
450
Ex libris - small-graphics
Leírás: Varga Mátyás (1910-2002): BÚÉK, 1964. Linómetszet, akvarell, papír, jelzett, 21×15 cm
: ekb