Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2991441
10628
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, kollázs, fa, sérült. Dekoratív fakeretben. 55x40,5 cm. 2967110
10629
450
T. S. Henry jelzéssel: Séta. Olaj, karton, fakeretben. 41×60 cm. 2967109
10630
450
A. Heywood jelzéssel: Pisztrángok vonulása a Murrumbidgee folyóban, Ausztrália. Olaj, karton, fakeretben. 35,5×45,7 cm. 2967425
10631
450
15000
I Cafieri jelzéssel: Vízparti romantikus táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 50×61 cm 2967417
10632
450
15000
G Reeves jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 51×41 cm 2845633
10633
450
Kéthelyi jelzéssel: Gólyák. Olaj, karton. Sérült fakeretben. 35x50 cm. 2804372
10634
450
48000
Szamosszegi jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost, keretben, kereten kis sérülések, 60x103 cm 2781273
10635
450
9500
S Bolczer B. Béla (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libák a vízparton. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 55x67 cm 2694711
10636
450
G M 868 jelzéssel: Téli falu. Vegyes technika, papír, sérült üvegezett keretben, 18,5x24cm Hátoldalán: Handelsmann Arnold épület üveges kereskedő bélyegzője. 2636061
10637
450
GR jelzéssel: 9 kockás képregény. Akvarell, papír, Egyenként 10x10 cm, össz 43x62 cm Karton szélén kis ázás nyommal 2713814
10638
450
Hajdú jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Sérült! 35x23,5cm 2803638
10639
450
Bognár ... 1984 jelzéssel: Magyar Golgota. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 35x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft