Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2988785
10652
450
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rózika jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Fiatal hölgy portréja. Akvarell, papír. Antik üvegezett fakeretben, 26×17 cm 2988778
10653
450
Ugri Kató jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17×28 cm 2988775
10654
450
Bánfi jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton, fakeretben, 34×27 cm 2986914
10655
450
Szepesi K jelzéssel, XX. sz első fele: Erdei út. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, korabeli fakeretben. 87x77 cm 2986919
10656
450
Molnár jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Fürdöző hölgyek. Olaj, fatábla. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 37x28 cm 2986025
10657
450
Kassai Varga jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Táj. Olaj, vászon. Sérült. 37,5x48 cm 2986442
10658
450
Scheiber H jelzéssel: Hölgyek a bárban. Vegyes technika, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 76,5x67 cm 2986468
10659
450
Benczur Gy. jelzéssel. Ámor rózsák közt. Olaj, karton. Dekoratív, javított fakeretben. 36x27 cm 2994244
10660
450
Kunffy jelzéssel: Hölgy portré. Pasztell, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 21,5x14,5 cm 2994257
10661
450
SZV (Szabó Vladimir?) jelzéssel: Sétálók. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 19x31,5 cm 2994353
10662
450
E. v. Woszala jelzéssel: Kutyák. Olaj, farost, felületi sérülésekkel, kissé foltos, 35x45,5 cm 2994363
10663
450
Abanovák jelzéssel: Ülő női akt. Ceruza, papír, paszpartuban, hullámos, hátoldala foltos, 24,5x34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft