Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2994168
10664
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Zórád Géza jelzéssel: Napfényes udvar. Olaj, vászon. Javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 68x55,5 cm 2993061
10665
450
I Larsson jelzéssel: Dombos vidék, szén, papír, hátulján feliratozva, 30×42 cm 2993066
10666
450
Scheiber H jelzéssel: Három grácia. Tempera, karton. Kissé sérült. 73×57 cm. 2993068
10667
450
Vaszary János jelzéssel: Ülő hölgy portréja. Filctoll, papír. 34x36,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2767826
10668
450
28000
Pór jelzéssel. Alakok. Vegyes technika, karton. Sérült. 67x77 cm. Fakeretben. 2826196
10669
450
Kis Sándor jelzéssel: Szürrealista cirkusz artistákkal. Tus, ceruza, kréta, papír, üvegezett fakeretben, sérült üveggel, 20x28 cm 2766700
10670
450
19000
Patrick jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50,5x61 cm 2794251
10671
450
Romanello jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, falemez. Dekoratív keretben, 43x28,5 cm. 2642827
10672
450
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2642825
10673
450
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2642826
10674
450
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2642830
10675
450
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft