Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2961983
10712
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír, papírra kasírozva. 25x16 cm 2961980
10713
450
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentendrei részletek. Linómetszet, papír, papírra kasírozva. 10x14 és 7x9,5 cm 2956345
10714
450
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó tópart. Olaj, vászon. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben. 2779584
10715
450
Olvashatatlan jelzéssel, (Hagyik István??): Szénakazlas mező. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 12,5x35,5cm 2786435
10716
450
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. Fa keretben: 80cm
x 60cm 2992681
10717
450
Olvashatatlan jelzéssel (ligatúrás A?): Kávéházi jelenet. Színes ceruza, papír. Jobb alsó sarokban Paris 900 felirattal. 22x18 cm. Üvegezett fakeretben. 2992686
10718
450
Olvashatatlan jelzéssel (EA?): Műterem akttal. Szén, papír. 28x37 cm. Üvegezett fakeretben. 2992744
10719
450
Olvashatatlan jelzéssel: Akt tanulmányok, 1918. Szén, papír. 62x45 cm. Üvegezett fakeretben. 2991902
10720
450
15000
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Zenélő páros. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 41,5×53,5 cm. 2991411
10721
450
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép tanulmány. Olaj, vászon, fára ragasztva. Dekoratív, sérült fakeretben. 47x37,5 cm. 2645064
10722
450
Olvashatatlan jelzéssel: Diaspora (szürrealista jelenet). Szitanyomat, papír. Számozott (11/50), 35×41,5 cm 2990893
10723
450
Olvashatatlan jelzéssel (1964): Párizs, filc, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft