Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2993666
10724
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, sérült. 54x42,5 cm 2990056
10725
450
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×55 cm 2988959
10726
450
15000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Menyecske az asztalnál. Olaj, vászon, sérült. 46x59 cm 2986936
10727
450
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x24 cm 2986089
10728
450
19000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepe: Vízparti táj. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. Fakeretben. 46x55 cm 2994200
10729
450
Syd Brak (?-): Összeköttetés (cím nélkül). Akvarell, papír, paszpartuban, faroston. 42x30 cm 2993070
10730
450
Olvashatatlan jelzéssel: A Parlament sziluettje, 1935. Pasztell, papír, 27x34 cm 2989629
10731
450
15000
Szőlősy jelzéssel: Ülő akt. Olaj, vászon. XX. sz. eleje Keretben 50x40 cm 2935075
10732
450
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, Holdvilág u. Tus, papír. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25x33 cm 2925817
10733
450
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart, 1960. Olaj, farost, 90cm x 61cm 2871871
10734
450
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2871883
10735
450
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, farost. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft