Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2871862
10736
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. 40x60 cm. Dekoratív fakeretben. 2908775
10737
450
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó, XX. sz: Táj. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben, d: 22,5 cm. 2908796
10738
450
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 20x26,5 cm. 2909004
10739
450
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr, 1948. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben. 35×50 cm 2807012
10740
450
Olvashatatlan jelzéssel: Toalettre / vécére futó törpe. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. kis foltokkal, 19x13 cm 2743113
10741
450
9500
Olvashatatlan jelzéssel, portugál vagy brazil festő: Színes kép. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 37x65 cm 2806612
10742
450
Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm 2636060
10743
450
Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Aki vért ad életet ment színpadkép terve. Akvarell, papír, 50x26 cm 2641122
10744
450
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2770390
10745
450
Olvashatatlan (Heinz?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x59 cm. 2820794
10746
450
Olvashatatlan jelzéssel (P... István). Dombos táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x22 cm 2935079
10747
450
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, Kereszt tér. Tus, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. 25x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft