Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2895089
10760
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Kéz. Olaj, farost. Keretben 36x50 cm 2807332
10762
450
Jelzés nélkül: Táj, 1935. Fém nyomódúc. 41x30,5 cm 2967026
10763
450
Jelzés nélkül: Portré. Tempera, papír, paszpartuban. 51×37 cm 2956358
10764
450
15000
Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, papír. 60x87 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 2779610
10765
450
Jelzés nélkül: Fehér rózsás virágcsendélet. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, 44x31cm 2905098
10766
450
Jelzés nélkül: Sebesült katona és nővér. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm 2774127
10767
450
4400
Jelzés nélkül: Színes udvar. Olaj, farost. Keretben. 40x50 cm 2774130
10768
450
Jelzés nélkül: Patakparti ház. Olaj, farost, keretben. 35x54 cm 2938477
10769
450
Jelzés nélkül: Öntözés. Rézkarc, papír. 29x39,5 cm 2938458
10770
450
Jelzés nélkül: Csatornaszántás. Rézkarc, papír. 24x29,5 cm 2908590
10771
450
Jelzés nélkül: Paripa. Olaj, vászon. 35x45 cm 2780085
10772
450
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 71x57 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft