Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2826214
10773
450
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, fakeretben, 62x50 cm 2935168
10774
450
Jelzés nélkül: Idilli jelenet. Vegyes technika, fa. 30,5x22 cm 2845630
10775
450
Jelzés nélkül: Beethoven. Szén, papír. 29,5x44 cm. 2909164
10776
450
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 25,5×33,5 cm 2992564
10777
450
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír, sérült, 24x30 cm 2994247
10778
450
Jelzés nélkül, kétoldalas: Női akt. Ceruza, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 33x30 cm 2992263
10779
450
4200
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Szürkemarhák. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x40 cm 2992250
10780
450
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Őszi táj. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×72 cm. 2991928
10781
450
Jelzés nélkül: Szélmalmok. Olaj, karton. Felületi sérülésekkel. Fakeretben. 40x50 cm 2991395
10782
450
Jelzés nélkül: Arckép. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 47x34 cm. 2993924
10783
450
Jelzés nélkül: Portré. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 46x36 cm 2990622
10784
450
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Virágos út. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 22,5x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft