Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2990059
10785
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Vízparti élet. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm 2990063
10786
450
Jelzés nélkül: Siratófal, Jeruzsálem. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 33×42,5 cm 2989108
10787
450
Jelzés nélkül: Poharazó társaság. Akvarell, papír, 29,5x47,5 cm. 2988979
10788
450
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 26x21 cm 2986474
10789
450
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz eleje: Szent István (modern ikon). Tempera, fa. 25x19,5 cm 2986361
10790
450
Jelzés nélkül: Kisfiú csecsemőkori portréja, 1903. Olaj, fotó, papír, sérült dekoratív, üvegeztett fakeretben, 37x,5x48 cm. 2994224
10791
450
Jelzés nélkül: Pihenők (munkaszolgálatosok?). Szén, papír, paszpartun és hátoldalán Sugár Andor felirattal. Üvegezett, kopott fakeretben. 21,5x28 cm 2993714
10792
450
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, vászon, vakráma nélkül, 40x23 cm 2994166
10793
450
Jelzés nélkül: Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon. Felületi sérüléssel. 70x50 cm 2993548
10794
450
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 15x10 cm 2993374
10795
450
3800
Jelzés nélkül: Huszárok. Akvarell, ceruza, papír, kissé foltos, 18,5×30 cm. 2993357
10796
450
Jelzés nélkül: Pipázó portréja. Tus, papír, 27×18 cm. Sarkaiban papírra ragasztva. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft