Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2993321
10797
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Színes kompozíció. Akvarell, papír, 22,5×30,5 cm. Paszpartuban. 2992328
10798
450
Jelzés nélkül: Magyar geometrikus univerzum. Ofszet, papír. Üvegezett keretben 43x43 cm 2871860
10799
450
3800
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, farost. 43x34 cm. Fakeretben. 2909199
10800
450
Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm 2803625
10801
450
Jelzés nélkül: Rabbi portré. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben. 48x35 cm 2750285
10802
450
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 56x69 cm 2750297
10803
450
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm 2803619
10804
450
Jelzés nélkül: Női hátakt. Olaj, farost, 40x60 cm 2951135
10805
450
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Gouache, papír. Paszpartuban, fólia alatt. 24x32 cm. 2951159
10806
450
Jelzés nélkül: Copfos lány arcképe. Ceruza, papír. Kissé sérült (hajtás- és törésnyomokkal). Kissé foltos. 35x25 cm. 2951145
10807
450
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Gouache, papír. Paszpartuban, fólia alatt. 24x32 cm. 2951141
10808
450
Jelzés nélkül: Csendélet szőlővel és rózsával. Gouache, papír. Paszpartuban, fólia alatt. 24x32 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft