Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10547.
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm
10548.
Jelzés nélkül (Komáromi-Kacz Endre?): Zöldellő táj. Olaj, karton. Hátoldalon Komáromi-Kacz Endre felirattal és Műcsarnok Bp., 1927, Téli kiállítás raglappal. Dekoratív fakeretben. 24,5x32 cm
10555.
Jelzés nélkül: kalapos férfi portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán "Berény R" valamint az "író Kassák 1912 k." felirattal. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Levy Galéria Hamburg címkéjével, rajta Imre Szobotka, Porträt felirattal. 65x54 cm