Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10556.
Jelzés nélkül: Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe. Vegyes technika, pauszpapír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 52,5x66 cm
10562.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm
10563.
Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm
10564.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Fürdés után (női akt). Pasztell, papír, jobb alsó sarkában sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x22 cm