Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2926553
10592
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vörös Ferenc: Őrség. Gouache, papír. Üvegezett fakeretben, 50x40 cm 2926535
10593
450
22000
Patkó jelzéssel: Fürdőző nők. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 45×32 cm 2895088
10594
450
Mattioni jelzéssel: női akt. Szén, papír, üvegezett keretben 58x40 cm 2889316
10595
450
15000
BK jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. 67x50 cm. Fakeretben. 2895148
10596
450
Bodor jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Keretben 11x11 cm 2970022
10597
450
Borszéki jelzéssel: Férfiportré. Olaj, karton, fakeretben, 27x20,5 cm 2966776
10598
450
Várallyay jelzéssel: Pipázó hegedűs. Olaj, karton, apró foltokkal, fakeretben, 33,5×24 cm 2969209
10599
450
Sajó jelzéssel, feltehetően barokk festmény utáni, 1900-1930 k. másolat: Puttó. Olaj, karton. Kissé sérült. 35x25 cm 2969786
10600
450
Háry Gy (?) jelzéssel: Abbázia. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 20x26 cm 2834858
10601
450
I. Galit...68 jelzéssel: Anonymus. Grafit, papír, keretben, 23,5x21 cm 2806079
10602
450
Pekáry jelzéssel: Hegedűs. Kollázs, fára ragasztva. Üvegezett fakeretben, 35×16 cm 2907728
10603
450
Ujváry B jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, javított, sérült fakeretben. 25x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft