Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2933143
10604
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szurcsik jelzéssel: Arc. Ceruza, papír, paszpartuban. 26x33 cm 2742404
10605
450
Poldi jelzéssel: Arckép, 1969. Ceruza, papír. Lap sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x20,5 cm 2872796
10606
450
Barta jelzéssel: Kártyázók. Rézkarc, papír. 18x37 cm. 2931371
10607
450
Szőnyi jelzéssel: Idős asszony portréja, rézkarc, papír, paszpartuban, 19×19 cm 2956349
10608
450
Stefano jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. 50x40 cm. 2779585
10609
450
Horváth M. jelzéssel: Muskátli az ablakban. Olaj, karton. Fakeretben. 50x34,5 2853203
10610
450
Bíró F. (Ferenc?) jelzéssel: Női portré. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben, 24x18 cm 2987201
10611
450
LK jelzéssel: A hegyen, szitanyomat, papír, paszpartuban, foltos, 18×18 cm 2992850
10612
450
Czóbel jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20,5x16 cm 2992864
10613
450
15000
Beck Judit jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 104x74 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 2992872
10614
450
19000
Rozsda Endre jelzéssel, hátoldalán Jávor Piroska felirattal: Női akt. Olaj, vászon, sérült. 120x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 2992810
10615
450
Török jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft