J... jelzéssel: Kőrösi Csoma Sándor portréja. Rézkarc, karton.Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/J-jelzessel-Korosi-Csoma-Sandor-portreja-Rezkarc-kartonJelzett-38x30-cm~II2927963
2927963
10688
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,57 EUR , 20,00 USD
Leírás: J... jelzéssel: Kőrösi Csoma Sándor portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
: karap_norbert