Jelzés nélkül: Gondolatokban elmerülve. Olaj, vászon, apró felületi sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Gondolatokban-elmerulve-Olaj-vaszon-apro-feluleti-serulesekkel-DekoratC3~II2991351
2991351
10570
450
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,14 EUR , 40,00 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Gondolatokban elmerülve. Olaj, vászon, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 69x57 cm.
: nagy_andras