Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
18 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül (Komáromi-Kacz Endre?): Zöldellő táj. Olaj, karton. Hátoldalon Komáromi-Kacz Endre felirattal és Műcsarnok Bp., 1927, Téli kiállítás raglappal. Dekoratív fakeretben. 24,5x32 cm