Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
42 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül: kalapos férfi portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán "Berény R" valamint az "író Kassák 1912 k." felirattal. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Levy Galéria Hamburg címkéjével, rajta Imre Szobotka, Porträt felirattal. 65x54 cm