Szigety jelzéssel, 1920-40 körül: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Dekorat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Szigety-jelzessel-1920-40-korul-Elet-a-tanyan-Olaj-vaszon-Dekorativ-serult-korabeli-f~II2991851
2991851
10571
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 53,05 EUR , 57,14 USD
Leírás: Szigety jelzéssel, 1920-40 körül: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben. 70x50 cm
: nagy_andras