d' ap. Gosse Renée jelzéssel, XIX. sz.: Napóleon. Olaj, vászon, sérült... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/d-ap-Gosse-Renee-jelzessel-XIX-sz-Napoleon-Olaj-vaszon-serult-19x14-cm~II2991671
2991671
10576
450
4800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: d' ap. Gosse Renée jelzéssel, XIX. sz.: Napóleon. Olaj, vászon, sérült, 19x14 cm
: karap_norbert