Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10532.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10535.
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes vízpart vitorlással. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív korabeli szecessziós, kissé sérült fakeretben. 29,5x75 cm
10536.
Közel-keleti szignózott miniatúra (20x10 cm), berakásokkal rendkívül gazdagon díszített üvegezett keretben, szép állapotban, kis sérülésekkel, 37x27 cm