Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10521.
XX. sz. elején működött magyar festő: Kalapos hölgy portréja, 1909. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Balra lent Restaurált. Paszpartuban. 57,5×46,5 cm. / Hungarian painter: Lady in hat, 1909. Oil on canvas, unsigned. Restored.
10522.
Ismeretlen (szerb?) ikonfestő, XIX. sz. közepe: Sírbatétel. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Farostra ragasztva. Hátoldalán címkén Szépművészeti Múzeum 78/981 bírálati számával. Sérült. 64x101 cm
10523.
Szily jelzéssel, magyar festő, XX. sz eleje: Csendélet Regalia media szivarosdobozzal és Világ c. újsággal, 1918. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, hátoldalán Handelsmann budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 50x60 cm
10525.
Olvashatatlan (Juri...?) jelzéssel, XX. sz. második fele: Szürreális világ. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 96x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10528.
Szatmáry Sz. J. jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon. 80x62 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!