Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2992736
10568
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz eleje: Napfényes utca. Olaj, karton. 45x35 cm. Üvegezett fakeretben, sérült üveggel. 2989225
10569
450
14000
Jelzés nélkül: Szentendre. Olaj, vászon, faroston. Hátoldalán Hegyi György felirattal. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 45,5x62 cm 2991351
10570
450
14000
Jelzés nélkül: Gondolatokban elmerülve. Olaj, vászon, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 69x57 cm. 2991851
10571
450
Szigety jelzéssel, 1920-40 körül: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben. 70x50 cm 2989238
10572
450
Jelzés nélkül: Geometrikus kompozíció. Olaj, vászon. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 2987778
10573
450
Cop. Meissner jelzéssel: Erdei napos táj. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben, 46×60,5 cm 2987827
10574
450
Kádár jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm. 2992063
10575
450
Hajdú jelzéssel: Duna, színezett rézkarc, papír, paszpartuban, 29×39 cm 2991671
10576
450
4800
d' ap. Gosse Renée jelzéssel, XIX. sz.: Napóleon. Olaj, vászon, sérült, 19x14 cm 2987032
10577
450
4200
Tóth Ilona jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Tó kacsákkal. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. 16x24 cm 2951152
10578
450
Marton jelzéssel: Hazafelé, 1942. Olaj, karton, sérült. 24x30 cm. 2987313
10579
450
Tichy Gyula (1879-1920): Piou-piou, nyomat, paszpartuban, 13×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft