Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Fazekas Pál (1915-1978): Szent István felajánlja a koronát Szűz Máriának, 1930-as évek. Akvarell, tus, papír, jelezve lent középen. Paszpartuban. 35x22 cm.
Andruskó Károly (1915-2008), 2 db mű: Zenta és Gyöngyös látképe. Linómetszet, papír, jelzett (Gyöngyös), jelzett a metszeten (Zenta), Gyöngyös hajtásnyommal, 9x21 (Gyöngyös) és 9x20 cm
Ács Ferenc (1876-1949): Csendélet. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. Hátoldalán Schvarcz kolozsvári céges címkéjével. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. With the label by Schvarcz Cluj. Framed.