Festmények és grafikák Tételek száma: 518
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2942723
10494
450
30000
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm 2909817
10495
450
Vagyóczky Károly (1941-): Képek (Budapest). Akvatinta, papír, jelzett, számozott (34/50), üvegezett fakeretben, 24×45 cm 2966777
10496
450
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21×21 cm 2953704
10497
450
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm 2860906
10498
450
Vöröss Tibor (1911-1999): Hvari kikötő, 1969. Filctoll, papír, jelzett, törésnyommal. 22×28 cm 2805926
10499
450
Vöröss Tibor (1911-1999): Kanapés csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19×24,5 cm 2872070
10500
450
Vizy László (1943-) Budai vár sziluettje, akvarell, papír, jelzett, 14x17 cm 2940115
10501
450
Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm 2938373
10502
450
2200
Vitárius Nikoletta (-): Tánc II., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/X. jelzéssel. 19x13 cm 2938484
10503
450
3800
Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm 2994149
10504
450
120000
Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag!
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2992844
10505
450
46000
Vass Elemér (1887-1957): Dombos táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Apró felületi sérülésekkel. 40x55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft