Csáji Attila (1939-): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. Hátoldalán Gyarmathy Tihamér autográf feliratával 1965-ből és g 64/9 grafikai katalógusszámmal. Fakeretben, 20,5x27 cm / monotype on paper, signed, with catalogue no. g 64/9 on the reverse.
Váli Dezső (1942-): Üres műterem (Műterem, minden rendben van), 2017. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével, feliratával és A/2017/58 opuszszámmal. Reprodukálva a festő honlapján: https://deske.hu/festmenyek#!. Fakeretben. 60x60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with the artist's label and opus no. A/2017/58 on the reverse, reproduced on the artist's homepage: https://deske.hu/festmenyek#! framed
Koppány Attila (1947-): Kompozíció. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 100x50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Vasarely Victor (1908-1997): AXO-NEW YORK. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): AXO-NEW YORK. Photogravure on paper. Signed on the photogravure. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.